Benzersiz Laser Tag Silah Modelleri
LASERWAR markası altında üretilen bir dizi özel silah. Gövdesinden en küçük detayına kadar, bu silahlar tamamen uzmanlarımız tarafından yaratılmıştır. Üreticilerin hiçbirinde bu tür oyun silahları mevcut değildir, ancak dünyanın her yerinde laser tag işletmeleri bu silahlara sahiptir.
AK-15 «Warrior»
AK-12 «Predator Pro»
Etkileyici, güçlü, ölümcül. Şüphesiz dayanıklılık. Gerçekçilik - dış görünüm olarak gerçek silahın aynısıdır, laser tag oyunları tarihindeki en popüler modeller.
AR-15 «Ranger»
Laser tag silahında yeni bir çağ. Oyun hakkında düşüncelerinizi değiştirecek, sektörün en iyi çözümleri tek bir modelde toplanmıştır. Silaha entegre optik sistemi ile isabetli hedefleme.
«Ranger»
МР-9 «Phoenix»
МР-9 «Phoenix» Sport
Hafif, ergonomik, kompakt. Her yaş için idealdir. Taktik kabza ve dipçik. Dış kitler yerleştirme olasılığı. Kullanışlı kayış dönüşü ve yumuşak tetikleme hareketi.
«Phoenix»
«Hornet» tabancası
Yenilik, kalite ve gerçekçiliğin dengesidir. İki farklı şarjör sürgüsü seçeneğiyle birlikte gelir. Tabancanın görünümünü kendiniz seçebilirsiniz.
«Hornet»
«Pulsar»
Yeni silah modeli sahipleri geleceğin tüm gücünü ve avantajlarını hissedecekler. Pulsar modeli fütüristik bir blaster, spor ve askeri taktik laser tag oyunları birleştiriyor. Tüm öğeler bir arada çalışarak oyunu hem inanılmaz hem de kolay hale getiriyor.
«Pulsar»
«Cybertag»
CYBERTAG- özellikle iç mekanda oynanan laser tag oyunu için profesyonel ekipmanlar sistemidir. Kapalı laser tag arenanın eksiksiz çalışmasını sağlayan, ergonomik ve işletme için güvenli bir set. Tescilli bir yazılım programı sayesinde oyunun tam kontrolü sağlanır.
«Cybertag»
Smart RGB kafa bandı
Açık veya kapalı laser tag için yeni bir standart. Kolaylık, fiyat ve kalite kombinasyonu açısından cihazımızın piyasada rakibi yoktur.
«Smart RGB» kafa bandı
Smart RGB Yelekler
Algılama sensörleri entegre edilmiş Akıllı RGB yelekler- kemer destekleri, Molle sistemi, fastex bağlantı elemanları - oyunlarda maksimum özgünlüğü sevenler için eşsiz bir çözüm hazırladık. Yeleklerin malzemesi LASERWAR için özel olarak üretilmiştir. Dayanıklı polyester kumaş yüzlerce zorlu laser tag oyununa dayanacaktır. Kişisel deneyimle test edilmiştir.
«Smart RGB» yelekleri
Uzaktan kumanda PRO
İşletmelerde kurucuların vazgeçilmez yardımcı cihazıdır. Senaryo oyunları, laser tag spor turnuvaları ve kurumsal etkinlikler için idealdir.
«Smart Remote Pro» kumandısı
Dijital bayrak
Dijital Bayrağı asla başka bir cihazla karıştırmayacaksınız. İmzalı X tasarımı bize cihazın 10. nesil elektroniğe ait olduğunu hatırlatıyor.
Dijital bayrak
Kontrol noktaları
En popüler laser tag senaryo cihazı. Her ikinci oyunda kullanılır. Güvenilirlik, dünya çapındaki oyuncular tarafından test edilmiştir.
Kontrol noktası
Smart Battle Base
İki yıl boyunca mühendislerimiz «Akıllı Savaş Üssü" kitin her detayını düşünerek özenle çalıştılar. Zengin işlevsellik, orijinal gövde, teknolojik yenilikler, cihaz hafif ama aynı zamanda mümkün olan en dayanıklı gövdeye sahiptir.
«Smart Battle Base»
Adrenalin
Adrenalin şok bileziği, yeni bir oyun formatıdır. Oyuncuların gerçek bir savaş atmosferi hissetmelerini sağlar. Oyunun temel özelliği, oyuncuların birbirlerine karşı değil, oyun alanındaki kontrol noktalarına karşı savaşmalarıdır.
«Adrenalin»