Akılı RGB Yelekleri
Laser tag ekipmanlara akıllı bir yaklaşım
Algılama sensörleri entegre edilmiş Akıllı RGB yelekler. Kemer destekleri, Molle sistemi, fastex bağlantı elemanları - oyunlarda maksimum özgünlüğü sevenler için eşsiz bir çözüm hazırladık. Yeleklerin malzemesi LASERWAR için özel olarak üretilmiştir. Dayanıklı polyester kumaş yüzlerce zorlu laser tag oyununa dayanacaktır. Kişisel deneyimle test edilmiştir.
Dış Görünüm
Akıllı RGB Yelek- algılayıcı sensörleri ve 2 kontrol ünitesi olan kumaştan yapılmış bir kayış-omuz sistemidir. Kontrol üniteleri yeleğin sırt tarafında yerleştirilmiştir ve oyuncunun manevralarına hiçbir şekilde müdahale etmez. 8 adet algılayıcı sensörü 3 bölgede yerleşiktir: sırt, omuz ve ön. Vuruşların maksimum düzeyde algılanmasını sağlamak için onları yeleğin tüm alanına eşit olarak yerleştirdik. Böylece köşeden ateş eden bir oyuncu bile rakip tarafından vurulabilir. Sensörler yeleğin yüzeyine dağatılmıştır, böylece silahla veya ellerle örtülmeyen her zaman "vuruşa açık" sensörler vardır.
Konforlu ve Dayanaklı
Oyun esnasında tek bir detayın bile sizi rahatsız etmeyeceğinden emin olabilirsiniz. Güç kaynağı- yeleğin 36 saate kadar çalışma süresi sağlayan 2,2 Ah lityum bataryadır. Yeleğin ağırlığı 956 gramdır. AİRMASH özellikli değiştirilir nefes alan astarı ve her bedene göre ayarlanabilen yapıya sahiptir. Yeleğin askıları, üniformanın vücuda tam oturmasını sağlayan Fastex bağlantı elemanı kullanılarak göğüs üzerine sabitlenir.
Her Zevke Uygun 4 Renk
Akıllı RGB yelek yalnızca akıllı değil aynı zamanda şıktır. Dört kumaş tonundan birini seçin: siyah, pissel, multicam, ormanlık. Kamuflaj kumaşı takımınızın renkleriyle veya işletmenin imza renkleriyle eşleştirin. Bırakın göz, renklerin mükemmel birleşimiyle sevinsin.