Akıllı uzaktan kumanda Pro laser tag işletmelerinde çalışanlarının vazgeçilmez asistanı. Çok sayıda katılımcıyla senaryo oyunları, laser tag spor turnuvaları ve kurumsal etkinlikler düzenlemek için idealdir.
ÖZELLİKLER
v.8, v.9, v.10, v.11 nesil LASERWAR laser tag ekipmanlarıyla çalışacak şekilde tasarlanmıştır.
Ağırlık - 125 gram
Uzunluk - 13 cm
Genişlik - 6 cm
Derinlik - 2,5 cm
Pil ömrü - 27 saat
Pil Türü - LI+ (2,2 AH; 7,4 V)
Şarj cihazı türü – LI+ (8,4; 1000 mA)
OLED ekran
Ergonomik şekil
Kurulumu ve yönetimi kolay
AVANTAJLARI
KOLAY KURULUM
Tek bir cihazda 6 düğme ve 45 komut, oyunun rahat kontrolünü sağlar. Tüfek ayarlarını değiştirin, oyuncunun takım renklerini ayarlayın, silahlarının IR gücünü ayarlayın, mühimmatı doldurun, karakterler atayın ve çok daha fazlasını yapın. Oyununuzu kesintiye uğratmadan ekipmanınızı yalnızca birkaç saniye içinde kurunuz.
BİLGİLENDİRİCİ OLED
Parlak ekran gerekli oyun bilgilerini net bir şekilde görüntüler. OLED ekran geniş bir görüntüleme açısına sahiptir ve beş satıra kadar metin tutabilir. Artık oyuna dair bilgiler her zaman gözünüzün önünde.
Özel olarak tasarlanmış simgeler ve yazı tipi.
MODERN Lİ+ PİL
Uzaktan kumanda dahili bir güç kaynağı ile donatılmıştır. Ağdan veya bilgisayardan herhangi bir uygun şekilde şarj edebilirsiniz. Ekrandaki bir gösterge, tıpkı akıllı telefonunuz gibi, süreci kontrol etmenize yardımcı olacaktır.
ENERJİ TASARRUFU TEKNOLOJİLERİ
Cihazın kesintisiz çalışma süresi 27 saattir. Uyku modunda cihaz 6 aya kadar şarj edilmeden çalışabilir. Artık ekipmanınızın en uygunsuz anda şarjının biteceği konusunda endişelenmenize gerek yok. “Akıllı Uzaktan Kumanda PRO” ile gün boyunca birçok laser tag oyununu kolayca oynayabilirsiniz.
KOMPAKT
iPhone boyutundaki cihaz yalnızca 125 gram ağırlığında ve avucunuza kolayca sığıyor. Yuvarlatılmış köşeleri ve gövdesindeki sert plastik sayesinde Smart Remote PRO'nun elinizde tutulması çok rahattır.