Dijital Bayrak
Rüya – şimdi gerçek oldu
Sonuçları dijital olarak yakalayabilen ve görüntüleyebilen cihazlara bakış açımızı yansıtacak yeni ve benzersiz bir dijital cihaz geliştirdik. Böyle bir ürün fikri bile geçmişte kulağa inanılmaz geliyordu. Ama biz hayallerimizden geri adım atmadık.

Adım adım hedefe doğru ilerledik. Üretim teknolojilerini geliştirdik, modern elektronikleri kullandık, yeni konseptler yarattık. İş bir an bile durmadı. «Akıllı kontrol noktası», « Akıllı Savaş Üssü" gibi cihazlar ortaya çıktı. Ve şimdi «Dijital Bayrak» zamanı.
Özel tasarım
Dijital bayrak - teknolojinin, OLED ekranın ve yerleşik Wi-Fi modülünün canlı bir karışımı, özel X tasarımı, uygun kurulum, etkileyici dayanıklılık ve çalışma süresinin tümü oyuncuları ve işletmeleri bekliyor

. Dijital bayrak yüksek kıvamda darbeye dayanıklı özel polikarbonat malzemeden yapılmıştır. Böylece kit darbelere ve düşmelere karşı korunur. Dijital bayrak etkileyici boyutlara sahiptir ve güvenilirlik duygusu yaratır. Sade siyah rengi, çok renkli LED aydınlatmaya uygun bir renk kontrastı yaratır.

Dijital bayrak 4 bacaklı X rampada yerleştirilmiştir, böylece Kit yerden yükseltilmiştir. Cihaz, dört dikey lamba direği şeklinde etkileyici derecede parlak bir aydınlatmaya sahiptir. LED'lerin ışığı sürekli değişiyor ve akan ışıklar zincirine dönüşüyor.

Yan aydınlatmanın ana görevi, durumun hatasız tanımlanmasıdır. Sinyal yüzlerce metre öteden görülebilir — hangi oyuncunun «bayrağı» ele geçirdiği, setin mevcut durumu, oyun süresi ne zaman dolacak gibi durumları belirler. Yan aydınlatmaya ek olarak, bilgilerin %100'ü üst panelde de görülebilir. Üst dijital panelde ayrıca 12 LED bulunur. Üst panel X-tasarıma sahiptir. Ayrıca üst panel neme ve kara karşı koruma işlevine sahiptir.
Çalışma prensibi
Bir oyuncu Dijital bayrak Kit'e isabetli ateş ettiğinde, taktığı kafa bandı yanıp sönmeye başlar, böylece diğer oyuncular bu oyuncunun dijital bayrağı ele geçirdiğini ve bayrak etiketini taşıdığını görebilirler. Bayrak etiketinin sahibi kendi takımının kalesinde bulunan Dijital Bayrağa ulaşmalı ve ateş ederek oyunu bitirmelidir. Bu durumda, Dijital Bayrak Kiti takımın zaferini yüksek sesle duyuracaktır. Oyun sırasında rakip oyuncular bayrak etiketi sahibini vurmalıdır, bu durumda vurulan etiket sahibi bayrağı kaybedecek ve bayrağı ele geçirme mücadelesi baştan başlayacaktır. Oyun süresi bittiğinde kazanan takım otomatik olarak belirlenecektir. En çok bayrağı ele geçiren takım kazanacak.
Yüksek kapasiteli pil
Dijital bayrağın gelişmiş görüntüleme sistemi, yüksek kapasiteli bir pil gerektirir. Ve cihazın mümkün olduğunca uzun süre çalıştığından emin olduk. Cihazın gövdesi gerçekten güçlü bir pili barındıracak şekilde tasarlanmıştır. Uzun süren oyunlarda, çevrimiçi (online) oyunlarda bile, cihaz 12 saat kesintisiz çalışabilir. Pil, -30 °C'ye kadar aşırı soğuğa ve +50 °C'ye kadar ısıya dayanabilir, böylece her türlü hava koşulunda dijital bayrakla oynayabilirsiniz.
12 saat
çalışan pil
Litium polimer
güç kaynağı
8800 mAh
kapasiteli pil
Güvenilir dokunmatik düğme
Dijital Bayrak”ta geleneksel mekanik aktivasyon düğmesinin yerini modern bir dokunmatik düğme aldı. Aynı zamanda senaryoya bağlı olarak oyuncuları iyileştirme veya cephaneyi yenileme işlevine de hizmet eder. Mekanizmayı kaplayan kalın cam dokunmaya karşı çok hassastır: parmaklarınızla yaklaştığınızda düğme anında devreye girer. Bu şekilde değerli oyun zamanınızı boşa harcamanıza gerek kalmaz. Dokunmatik düğme tamamen gövdeye gömülüdür ve tamamen yalıtılmıştır. Bu sayede su ve kirden korkmaz - mekanizmanın içine sızamazlar. Kapasitif sensör 600 binden fazla dokunmaya dayanabildiğinden, düğme binlerce oyundan sonra bile işlevselliğini koruyacaktır.
600K bin
dokunuşa dayanıklı
Kaliteli dayanıklı
malzeme
Modern dokunmatik
düğme
Gerçekçi ses
"Dijital Bayrak" sadece görülmekle kalmıyor, aynı zamanda uzaktan da duyuluyor. Hoparlör, dijital bir MP3 dosyasıyla karşılaştırılabilir kalitede 44 Khz'de 16 bit ses üretir. 3 watt'lık amplifikatör etkileyici ses seviyesi sağlar. Bu parametreyi artırmak veya azaltmak sizin elinizde, birkaç tıklamayla ayarlamak birkaç saniye sürecektir. Tüm ses efektleri profesyonel bir stüdyoda kaydedildi ve dijitalleştirildi. Bu sayede "Bayrak" kulağa inanılmaz derecede gerçekçi geliyor.
16 bit
ses derinliği
44 kHz
ses frekansı
3 Watt
amplifikatör gücü
Büyük OLED ekran
Bayrak ayarlarına ilişkin tüm bilgiler WaveShare yüksek kaliteli 1,5 inç OLED ekranda görüntülenir. 128x128 piksel yüksek çözünürlük ve 160 dereceden fazla görüş açısı net ve canlı görüntüler sağlar. Ekran güneşte parlamaz, günün herhangi bir saatinde rahat bir oyun sağlar.
Toplam 7 senaryo
Cihaz, popüler “Bayrağı Ele Geçirme” senaryosuna yeni bir boyut katıyor. Ayrıca cihazla 6 farklı oyun senaryosunu oynayabilirsiniz: "Bayrağın yönetimi», «Çatışma», «Askeri Üs», «Karakol», «Hastane», "Cephanelik". Böylece cihaz aynı anda bir “Takımın kalesi”, «Kontrol Noktası» veya «Komuta Noktası» biçiminde bile kullanılmaktadır. Bir cihaz- birçok seçenek.

Artık elinde sopayla yarışmak yok! Lasertag oyununa daha önce ulaşılamayan duyguları getirecek teknolojik olarak yeni ve modern bir çözüm nihayet ortaya çıktı!
SMART
BATTLE BASE
AKILLI SAVAŞ ÜSSÜ
İki yıl boyunca mühendislerimiz «Akıllı Savaş Üssü" kitin her detayını düşünerek özenle çalıştılar. Zengin işlevsellik, orijinal gövde, teknolojik ekipman — tüm bunlar LASERWAR uzmanları tarafından dikkatlice çalışıldı. Görsel ve ses efektlerine özellikle dikkat ettik. Ve şimdi, yüzlerce deneme ve testten sonra, laser tag hayranlarına kullanımı kolay, muhteşem ve güvenilir bir oyun kiti sunuyoruz.
Pratik gövde
Savaş üssü kitimiz için taşınabilir, hafif ama aynı zamanda mümkün olan en dayanıklı gövdeyi geliştirdik. Cihazımız için olası tüm aşırı durumları öngördük: düşmelere, aşırı darbelere ve çarpışmalara dayanacaktır. Özel bir mukavemet yapısına sahiptir. Cihazın gövdesi yüksek viskozite indeksine sahip darbeye dayanıklı özel bir polimerden yapılmıştır. Kasanın içindeki sertleştiriciler ve dış tarafın karmaşık şekli kiti daha da sağlam olmasını sağlar.
Özel tasarım
“Akıllı Savaş Üssü” muhteşem ve ergonomik bir cihazdır. Küçük boyutlu ve parlak OLED ekran, oyun ayarlarına ilişkin tüm bilgileri gösterirken, kasadaki ışıklar senaryoya bağlı olarak farklı renklerde aydınlatılır. Aksine, mod seçim düğmeleri minimum düzeyde vurgulanır ve dikkati dağıtmaz. Cihazda çıkıntılı parça yok: tasarımcılarımız hem büyük hoparlörü hem de ana oyun düğmesini kasaya yerleştirdiler. Artık hiçbir şey oyunun dinamik gelişimini engelleyemez.
İşlevsellik
Cihaz duvara veya ağaçlara monte edebilir. Arka tarafında montaj delikleri ön görülmüştür. Cihaz kolayca taşınabilir- dayanıklı ve rahat taşıma kolu mevcut, üzerinde çıkarılabilir bir kılıfı var. Kılıf rengi seçilebilir ve belirli bir takıma ait olduğunu gösterir.
Kaliteli Ses
Cihazın hoparlörü, kitin arka tarafında gövdenin içinde bulunan özel bir akustik sokette gizlenmiştir. Cihazın bu güçlü surround sesi oyuna duygu ve gerçekçilik katacaktır.
Senaryolar
Akıllı savaş üssü üniversal bir KİT, oyun sırasında 9'dan fazla impuls (darbe sinyali) kullanabilir, bunlar: Zombi, patlama, tekrar canlanma/sıfırlama, cephane doldurma, çift sağlık ekleme, radyasyon gibi darbe sinyaller. Oyun öncesi KİT'in ana münesinden gerekli darbe sinyali modu seçilir, sonra oyun sırasında oyuncu KİT'in yanına geldiğinde ayarlanan darbe sinyali otomatik olarak oyuncu ile etkileşime girer. Ayrıca, farklı oyun senaryolarda 3 ana görevi mevcuttur: Takım kalesi, Karakol, Bomba olarak kullanılır.
Kullanım kolaylığı
Sezgisel menü arayüzü sayesinde «Savaş Üssünü» kullanımı mümkün olduğunca konforlu hale getirdik. Kurulum için ek ekipmana gerek yoktur - herhangi bir oyuncu «Savaş Üssünün» kontrolüyle başa çıkacaktır. Üç düğme ile istediğiniz ayarları kolayca seçecek ve birçok orijinal senaryodan herhangi birini dilediğiniz gibi ayarlayacaksınız. Tüm manipülasyonlar parlak OLED ekranda net bir şekilde görüntülenir ve parlak ışıkta ve uzak mesafeden bile görülebilir. Tamamlanan görevlerin sonuçlarına göre animasyon ve ses efektleri mevcut.
SMART KONTROL NOKTASI
“Battlefield” gibi ünlü bilgisayar oyun senaryosunu gerçek hayatta oynamak için özellikle geliştirilen akıllı bir cihazdır. Gelişmiş elektronikler tüm oyun olaylarını otomatik modda hatasız bir şekilde işler. Smart kontrol noktası- şık tasarımı, yüksek sesle seslendirme, parlak gösterge ve kullanımda güvenilirlik.
Gösterge Panel
Gösterge paneli 80 LED ve parlak yedi bölümlü ekranla donatılmıştır. LED'ler 2 daireye bölünmüştür: dıştaki çemberde - 32 LED ve içteki çemberde – 48 adet yer almaktadır. LED diyotların dış dairesi, cihazı ele geçiren takımın rengini gösterir. İç ölçek ise ele geçirme ve savunma sürecini tespit eder.
Kontroller
Cihazın tüm kontrolleri kitin alt kısmında bulunur: yönetici düğmesi, güç düğmesi, şarj yuvası. «Aç ve çalıştır» ilkesi ile çalışır, ek manipülasyona gerek yoktur. Düğmelerin etrafındaki kumaş çıkmayacak ve bir düzine oyundan sonra bile düzgün bir görünüm korunacaktır.

Cihazın temelini de görmezden gelmedik. Stabilite için tabanı metal bir halkayla sabitledik. Cihaz herhangi bir oyun yükünü taşıyacaktır ve uzun laser tag savaşlarından sonra gevşemeyecektir.
İç Donanım
Cihazın içerisinde 3000 mAh kapasiteli lityum pil bulunmaktadır. Cihaz 8 saat aralıksız çalışacak. D sınıfı amplifikatöre sahip güçlü bir hoparlör kaliteli ses üretmektedir. Akıllı kontrol noktası 25 dijital ses içerir. Tıslama, bozulma veya bip sesi duymayacaksınız; sesin kalitesini ve aralığını beğeneceğinizden eminiz.

Foto sensörler cihaza özel olarak yerleştirilmiştir: yalnızca cihazın yanındaki oyuncu ele geçirebilir. Sekmeler ve kazara ele geçirmeler geçmişte kaldı.
Koruyucu Kapak
Cihaz her taraftan korunmaktadır. Koruyucu muhafazayı geliştirirken tankların «dinamik korumasından» ilham aldık. Akıllı kontrol noktası acımasız görünüyor ve tüm elektronikler güvenilir bir şekilde korunuyor. Cihaz 4 kasa renginde mevcuttur: siyah, piksel, multicam ve woodland.

Taşıma kayışları da sağladık. Dış tasarıma zıt unsurlar ekledik. Cihazın diğer detayları arasında farklı piktogramlara sahip üç köşeli çift ayraç öne çıkıyor. İsterseniz laser tag işletmenizin logosuna sahip köşeli çift ayraçlarla değiştirilebilir.
Tek cihazda 3 senaryo
Akıllı kontrol noktası, oyun alanında sadece parlayan bir direk değildir. Geliştirirken “Battlefield” oyunundan ve kapalı laser tag teknolojisinden ilham aldık. Farklı yönlerin en iyileri her şeyi tek bir cihazda birleştirdi. Sonuç olarak, nokta müttefikleri destekleyebilir: sağlığı sıfırlayabilir ve IR darbeleriyle ödüllendirebilir.
Kontrol Noktasini Ele Geçirme
Amaç, cihazın üst kısmına ateş ederek kontrol noktasını ele geçirmektir. Kit'e ateş ettiğinizde, kitin dış çemberi atıcının takım renginden yanacaktır, ele geçirme işlemi (süreci) dairesel ölçekte görüntülenmeye başlayacaktır ve ele geçirme geri sayım zamanı göstergede başlayacaktır. Geri sayım zamanı bittiğinde kontrol noktası ele geçirmiş olacaktır. Rakip takımdan oyuncular, kontrol noktasına bir atış yaparak ele geçirme mevcut sürecini kesebilir ve kendi takımları için kiti ele geçirme süreci başlatabilir. Rakip takım ele geçirme işlemini keserse, diğer takımdan oyuncu tekrar kontrol noktasına vurarak ele geçirme işlemini durdurup kendi takımı için ele geçirme süreci tekrar başlatabilir.
Savaş alanı noktası
Bu senaryoda, dikkat edilmesi gereken iki husus vardır: ele geçirme süresi ve koruma süresi. Senaryonun en önemli özelliği, ne kadar çok oyuncu aynı anda kontrol noktasını yakalamaya çalışırsa, bu o kadar hızlı ele geçirilir. Bu oyun senaryosu daha önce bahsedilen senaryo ile aynıdır, fakat kontrol noktası ele geçirildikten sonra belirli bir süre korunması gerekir. Takımlar birbirinin koruma zamanını kesebilir, bu durumda kit koruma sürelerini otomatik olarak hafızasında tutacaktır. Kontrol noktası önceden belirlenmiş bir süre içinde korumaya başarılırsa, oyun sona erecektir ve her takım için toplam koruma sürelerin istatistik verileri dairesel bir diyagram şeklinde görüntülenecektir.
Komuta Merkezi
Başlangıçta, kontrol noktası takımlardan birine ait olması gerekir (veya ilk isabetli atışla kit takımlardan birine ait olacaktır). Kontrol noktasının belirli sayıda sağlık puanı vardır. Kit isabetli atışla hasar almazsa, önceden belirlenmiş zaman aralıklarla, ait olduğu takım oyuncularına pozitif bir darbe sinyali yayacaktır (oyuncuların sağlığı iyileşecek). Rakip takımdan bir oyuncu kontrol noktasını isabetli vurursa, kontrol noktası atıcının hasar seviyesi kadar sağlık puan sayısını kaybedecektir. Bu durumda, negatif bir darbe sinyali yayımı başlayacaktır. Önceden ayarlanmış süre sonra, kontrol noktası kendini iyileştirmeye başlayacaktır. Sağlık puanı otomatik olarak nominal değerlerine geri getirildikten sonra, kontrol noktası ait olduğu takım oyuncularına tekrar pozitif darbe sinyali yayacaktır. İsabetli atışlar sonra kontrol noktanın tamamen sağlık puanı biterse, kontrol noktası devre dışı olur ve oyun sona erecektir.
Akıllı uzaktan kumanda Pro laser tag işletmelerinde çalışanlarının vazgeçilmez asistanı. Çok sayıda katılımcıyla senaryo oyunları, laser tag spor turnuvaları ve kurumsal etkinlikler düzenlemek için idealdir.
ÖZELLİKLER
v.8, v.9, v.10, v.11 nesil LASERWAR laser tag ekipmanlarıyla çalışacak şekilde tasarlanmıştır.
Ağırlık - 125 gram
Uzunluk - 13 cm
Genişlik - 6 cm
Derinlik - 2,5 cm
Pil ömrü - 27 saat
Pil Türü - LI+ (2,2 AH; 7,4 V)
Şarj cihazı türü – LI+ (8,4; 1000 mA)
OLED ekran
Ergonomik şekil
Kurulumu ve yönetimi kolay
AVANTAJLARI
KOLAY KURULUM
Tek bir cihazda 6 düğme ve 45 komut, oyunun rahat kontrolünü sağlar. Tüfek ayarlarını değiştirin, oyuncunun takım renklerini ayarlayın, silahlarının IR gücünü ayarlayın, mühimmatı doldurun, karakterler atayın ve çok daha fazlasını yapın. Oyununuzu kesintiye uğratmadan ekipmanınızı yalnızca birkaç saniye içinde kurunuz.
BİLGİLENDİRİCİ OLED
Parlak ekran gerekli oyun bilgilerini net bir şekilde görüntüler. OLED ekran geniş bir görüntüleme açısına sahiptir ve beş satıra kadar metin tutabilir. Artık oyuna dair bilgiler her zaman gözünüzün önünde.
Özel olarak tasarlanmış simgeler ve yazı tipi.
MODERN Lİ+ PİL
Uzaktan kumanda dahili bir güç kaynağı ile donatılmıştır. Ağdan veya bilgisayardan herhangi bir uygun şekilde şarj edebilirsiniz. Ekrandaki bir gösterge, tıpkı akıllı telefonunuz gibi, süreci kontrol etmenize yardımcı olacaktır.
ENERJİ TASARRUFU TEKNOLOJİLERİ
Cihazın kesintisiz çalışma süresi 27 saattir. Uyku modunda cihaz 6 aya kadar şarj edilmeden çalışabilir. Artık ekipmanınızın en uygunsuz anda şarjının biteceği konusunda endişelenmenize gerek yok. “Akıllı Uzaktan Kumanda PRO” ile gün boyunca birçok laser tag oyununu kolayca oynayabilirsiniz.
KOMPAKT
iPhone boyutundaki cihaz yalnızca 125 gram ağırlığında ve avucunuza kolayca sığıyor. Yuvarlatılmış köşeleri ve gövdesindeki sert plastik sayesinde Smart Remote PRO'nun elinizde tutulması çok rahattır.
ARSENAL
Şarjörde mermi stoğunu günceller.
Sarı düğmeye her basıldığında, Arsenal cihazı IR darbe sinyali gönderir. Kızılötesi darbe sinyalin menziline giren tüm laser tag silahları yeni bir şarjör kaynağı alır. Yeniden yüklendikten sonra silahlar hemen kullanmaya hazırdır. Birkaç dokunuş ve savaşçılar tekrar oynamaya hazır.
Sağlam gövde
Ürün, -20C dereceye kadar soğuğa dayanabilir, nemden korkmaz, parçalanmaz veya çatlamaz. İşletmelerin ihtiyaçlarına ve oyuncuların isteklerine odaklanarak, bu kasaya dayanarak farklı işlevselliğe sahip üç ürün geliştirdik. Her üç cihaz da size yıllarca hizmet edecek.
Tanınabilir tasarım
Cihazın alt yan kısmında güç konektörü kauçuk bir tapa ile korunmaktadır. Cihazın içine kir ve nem giremez.
Kullanım kolaylığı
Her cihazın kasanın yan kısımlarında vidalar için dört deliği vardır. Onların yardımıyla cihazı duvara kolayca sabitleyecek ve her türlü senaryoyu hayata geçireceksiniz.
Düğme her zaman görünürde
Üç cihazın her birinin ana unsuru, basmanın net bir şekilde sabitlendiği büyük bir düğmedir. Düğme kasaya gömülmemiştir, bu nedenle oyuncular «nişan almak» için zaman kaybetmezler. Tıklayın ve kesinlikle kaçırmayacaksınız!
Taşınabilir cihaz
Cihazın ağırlığı sadece 480 gramdır. Herhangi bir dış alanında senaryo oyunu, kurumsal eğlence parti, yarışmalar — cihazları her yere yanınızda taşımak uygundur.
Pil
2.2Ah kapasiteli modern bir lityum pil, bir buçuk güne kadar sürekli çalışma sağlayacaktır. Cihaz, şarj için birkaç düzine laser tag oyununa veya iki günlük senaryoya dayanacaktır.
Cihazın özellikleri
Pil ömrü - 36 saate kadar
Kullanılan pil tipi - Li+ (2 AH; 7,4 V)
Şarj cihazı tipi - SMART LI+
Uzunluk - 22 см
Yükseklik - 11 см
Genişlik - 8 см
Ağırlık - 480 г
CAN YENİLEME KİTİ
“Ölen oyuncuları” iyileştirir ve canlandırır
İlk yardım (can yenileme) kiti takımların kalelerinde kurulduğu için temel olarak adlandırılır. Cihaz, «sağlığı», «mühimmatı» yenilemeyi ve oyuncuları «canlandırmayı» biliyor. İşletmelerin vazgeçilmez bir cihacı, laser tag senaryo oyunlarının düzenli kiti.
Sağlam gövde
Ürün, -20C dereceye kadar soğuğa dayanabilir, nemden korkmaz, parçalanmaz veya çatlamaz. İşletmelerin ihtiyaçlarına ve oyuncuların isteklerine odaklanarak, bu kasaya dayanarak farklı işlevselliğe sahip üç ürün geliştirdik. Her üç cihaz da size yıllarca hizmet edecek.
Tanınabilir tasarım
Cihazın alt yan kısmında güç konektörü kauçuk bir tapa ile korunmaktadır. Cihazın içine kir ve nem giremez.
Kullanım kolaylığı
Her cihazın kasanın yan kısımlarında vidalar için dört deliği vardır. Onların yardımıyla cihazı duvara kolayca sabitleyecek ve her türlü senaryoyu hayata geçireceksiniz.
Düğme her zaman görünürde
Üç cihazın her birinin ana unsuru, basmanın net bir şekilde sabitlendiği büyük bir düğmedir. Düğme kasaya gömülmemiştir, bu nedenle oyuncular «nişan almak» için zaman kaybetmezler. Tıklayın ve kesinlikle kaçırmayacaksınız!
Taşınabilir cihaz
Cihazın ağırlığı sadece 480 gramdır. Herhangi bir dış alanında senaryo oyunu, kurumsal eğlence parti, yarışmalar — cihazları her yere yanınızda taşımak uygundur.
Pil
2.2Ah kapasiteli modern bir lityum pil, bir buçuk güne kadar sürekli çalışma sağlayacaktır. Cihaz, şarj için birkaç düzine laser tag oyununa veya iki günlük senaryoya dayanacaktır.
Cihazın özellikleri
Pil ömrü - 36 saate kadar
Kullanılan pil tipi - Li+ (2 AH; 7,4 V)
Şarj cihazı tipi - SMART LI+
Uzunluk - 22 см
Yükseklik - 11 см
Genişlik - 8 см
Ağırlık - 480 г