Dijital Bayrak
Rüya – şimdi gerçek oldu
Sonuçları dijital olarak yakalayabilen ve görüntüleyebilen cihazlara bakış açımızı yansıtacak yeni ve benzersiz bir dijital cihaz geliştirdik. Böyle bir ürün fikri bile geçmişte kulağa inanılmaz geliyordu. Ama biz hayallerimizden geri adım atmadık.

Adım adım hedefe doğru ilerledik. Üretim teknolojilerini geliştirdik, modern elektronikleri kullandık, yeni konseptler yarattık. İş bir an bile durmadı. «Akıllı kontrol noktası», « Akıllı Savaş Üssü" gibi cihazlar ortaya çıktı. Ve şimdi «Dijital Bayrak» zamanı.
Özel tasarım
Dijital bayrak - teknolojinin, OLED ekranın ve yerleşik Wi-Fi modülünün canlı bir karışımı, özel X tasarımı, uygun kurulum, etkileyici dayanıklılık ve çalışma süresinin tümü oyuncuları ve işletmeleri bekliyor

. Dijital bayrak yüksek kıvamda darbeye dayanıklı özel polikarbonat malzemeden yapılmıştır. Böylece kit darbelere ve düşmelere karşı korunur. Dijital bayrak etkileyici boyutlara sahiptir ve güvenilirlik duygusu yaratır. Sade siyah rengi, çok renkli LED aydınlatmaya uygun bir renk kontrastı yaratır.

Dijital bayrak 4 bacaklı X rampada yerleştirilmiştir, böylece Kit yerden yükseltilmiştir. Cihaz, dört dikey lamba direği şeklinde etkileyici derecede parlak bir aydınlatmaya sahiptir. LED'lerin ışığı sürekli değişiyor ve akan ışıklar zincirine dönüşüyor.

Yan aydınlatmanın ana görevi, durumun hatasız tanımlanmasıdır. Sinyal yüzlerce metre öteden görülebilir — hangi oyuncunun «bayrağı» ele geçirdiği, setin mevcut durumu, oyun süresi ne zaman dolacak gibi durumları belirler. Yan aydınlatmaya ek olarak, bilgilerin %100'ü üst panelde de görülebilir. Üst dijital panelde ayrıca 12 LED bulunur. Üst panel X-tasarıma sahiptir. Ayrıca üst panel neme ve kara karşı koruma işlevine sahiptir.
Çalışma prensibi
Bir oyuncu Dijital bayrak Kit'e isabetli ateş ettiğinde, taktığı kafa bandı yanıp sönmeye başlar, böylece diğer oyuncular bu oyuncunun dijital bayrağı ele geçirdiğini ve bayrak etiketini taşıdığını görebilirler. Bayrak etiketinin sahibi kendi takımının kalesinde bulunan Dijital Bayrağa ulaşmalı ve ateş ederek oyunu bitirmelidir. Bu durumda, Dijital Bayrak Kiti takımın zaferini yüksek sesle duyuracaktır. Oyun sırasında rakip oyuncular bayrak etiketi sahibini vurmalıdır, bu durumda vurulan etiket sahibi bayrağı kaybedecek ve bayrağı ele geçirme mücadelesi baştan başlayacaktır. Oyun süresi bittiğinde kazanan takım otomatik olarak belirlenecektir. En çok bayrağı ele geçiren takım kazanacak.
Yüksek kapasiteli pil
Dijital bayrağın gelişmiş görüntüleme sistemi, yüksek kapasiteli bir pil gerektirir. Ve cihazın mümkün olduğunca uzun süre çalıştığından emin olduk. Cihazın gövdesi gerçekten güçlü bir pili barındıracak şekilde tasarlanmıştır. Uzun süren oyunlarda, çevrimiçi (online) oyunlarda bile, cihaz 12 saat kesintisiz çalışabilir. Pil, -30 °C'ye kadar aşırı soğuğa ve +50 °C'ye kadar ısıya dayanabilir, böylece her türlü hava koşulunda dijital bayrakla oynayabilirsiniz.
12 saat
çalışan pil
Litium polimer
güç kaynağı
8800 mAh
kapasiteli pil
Güvenilir dokunmatik düğme
Dijital Bayrak”ta geleneksel mekanik aktivasyon düğmesinin yerini modern bir dokunmatik düğme aldı. Aynı zamanda senaryoya bağlı olarak oyuncuları iyileştirme veya cephaneyi yenileme işlevine de hizmet eder. Mekanizmayı kaplayan kalın cam dokunmaya karşı çok hassastır: parmaklarınızla yaklaştığınızda düğme anında devreye girer. Bu şekilde değerli oyun zamanınızı boşa harcamanıza gerek kalmaz. Dokunmatik düğme tamamen gövdeye gömülüdür ve tamamen yalıtılmıştır. Bu sayede su ve kirden korkmaz - mekanizmanın içine sızamazlar. Kapasitif sensör 600 binden fazla dokunmaya dayanabildiğinden, düğme binlerce oyundan sonra bile işlevselliğini koruyacaktır.
600K bin
dokunuşa dayanıklı
Kaliteli dayanıklı
malzeme
Modern dokunmatik
düğme
Gerçekçi ses
"Dijital Bayrak" sadece görülmekle kalmıyor, aynı zamanda uzaktan da duyuluyor. Hoparlör, dijital bir MP3 dosyasıyla karşılaştırılabilir kalitede 44 Khz'de 16 bit ses üretir. 3 watt'lık amplifikatör etkileyici ses seviyesi sağlar. Bu parametreyi artırmak veya azaltmak sizin elinizde, birkaç tıklamayla ayarlamak birkaç saniye sürecektir. Tüm ses efektleri profesyonel bir stüdyoda kaydedildi ve dijitalleştirildi. Bu sayede "Bayrak" kulağa inanılmaz derecede gerçekçi geliyor.
16 bit
ses derinliği
44 kHz
ses frekansı
3 Watt
amplifikatör gücü
Büyük OLED ekran
Bayrak ayarlarına ilişkin tüm bilgiler WaveShare yüksek kaliteli 1,5 inç OLED ekranda görüntülenir. 128x128 piksel yüksek çözünürlük ve 160 dereceden fazla görüş açısı net ve canlı görüntüler sağlar. Ekran güneşte parlamaz, günün herhangi bir saatinde rahat bir oyun sağlar.
Toplam 7 senaryo
Cihaz, popüler “Bayrağı Ele Geçirme” senaryosuna yeni bir boyut katıyor. Ayrıca cihazla 6 farklı oyun senaryosunu oynayabilirsiniz: "Bayrağın yönetimi», «Çatışma», «Askeri Üs», «Karakol», «Hastane», "Cephanelik". Böylece cihaz aynı anda bir “Takımın kalesi”, «Kontrol Noktası» veya «Komuta Noktası» biçiminde bile kullanılmaktadır. Bir cihaz- birçok seçenek.

Artık elinde sopayla yarışmak yok! Lasertag oyununa daha önce ulaşılamayan duyguları getirecek teknolojik olarak yeni ve modern bir çözüm nihayet ortaya çıktı!