SMART
BATTLE BASE
AKILLI SAVAŞ ÜSSÜ
İki yıl boyunca mühendislerimiz «Akıllı Savaş Üssü" kitin her detayını düşünerek özenle çalıştılar. Zengin işlevsellik, orijinal gövde, teknolojik ekipman — tüm bunlar LASERWAR uzmanları tarafından dikkatlice çalışıldı. Görsel ve ses efektlerine özellikle dikkat ettik. Ve şimdi, yüzlerce deneme ve testten sonra, laser tag hayranlarına kullanımı kolay, muhteşem ve güvenilir bir oyun kiti sunuyoruz.
Pratik gövde
Savaş üssü kitimiz için taşınabilir, hafif ama aynı zamanda mümkün olan en dayanıklı gövdeyi geliştirdik. Cihazımız için olası tüm aşırı durumları öngördük: düşmelere, aşırı darbelere ve çarpışmalara dayanacaktır. Özel bir mukavemet yapısına sahiptir. Cihazın gövdesi yüksek viskozite indeksine sahip darbeye dayanıklı özel bir polimerden yapılmıştır. Kasanın içindeki sertleştiriciler ve dış tarafın karmaşık şekli kiti daha da sağlam olmasını sağlar.
Özel tasarım
“Akıllı Savaş Üssü” muhteşem ve ergonomik bir cihazdır. Küçük boyutlu ve parlak OLED ekran, oyun ayarlarına ilişkin tüm bilgileri gösterirken, kasadaki ışıklar senaryoya bağlı olarak farklı renklerde aydınlatılır. Aksine, mod seçim düğmeleri minimum düzeyde vurgulanır ve dikkati dağıtmaz. Cihazda çıkıntılı parça yok: tasarımcılarımız hem büyük hoparlörü hem de ana oyun düğmesini kasaya yerleştirdiler. Artık hiçbir şey oyunun dinamik gelişimini engelleyemez.
İşlevsellik
Cihaz duvara veya ağaçlara monte edebilir. Arka tarafında montaj delikleri ön görülmüştür. Cihaz kolayca taşınabilir- dayanıklı ve rahat taşıma kolu mevcut, üzerinde çıkarılabilir bir kılıfı var. Kılıf rengi seçilebilir ve belirli bir takıma ait olduğunu gösterir.
Kaliteli Ses
Cihazın hoparlörü, kitin arka tarafında gövdenin içinde bulunan özel bir akustik sokette gizlenmiştir. Cihazın bu güçlü surround sesi oyuna duygu ve gerçekçilik katacaktır.
Senaryolar
Akıllı savaş üssü üniversal bir KİT, oyun sırasında 9'dan fazla impuls (darbe sinyali) kullanabilir, bunlar: Zombi, patlama, tekrar canlanma/sıfırlama, cephane doldurma, çift sağlık ekleme, radyasyon gibi darbe sinyaller. Oyun öncesi KİT'in ana münesinden gerekli darbe sinyali modu seçilir, sonra oyun sırasında oyuncu KİT'in yanına geldiğinde ayarlanan darbe sinyali otomatik olarak oyuncu ile etkileşime girer. Ayrıca, farklı oyun senaryolarda 3 ana görevi mevcuttur: Takım kalesi, Karakol, Bomba olarak kullanılır.
Kullanım kolaylığı
Sezgisel menü arayüzü sayesinde «Savaş Üssünü» kullanımı mümkün olduğunca konforlu hale getirdik. Kurulum için ek ekipmana gerek yoktur - herhangi bir oyuncu «Savaş Üssünün» kontrolüyle başa çıkacaktır. Üç düğme ile istediğiniz ayarları kolayca seçecek ve birçok orijinal senaryodan herhangi birini dilediğiniz gibi ayarlayacaksınız. Tüm manipülasyonlar parlak OLED ekranda net bir şekilde görüntülenir ve parlak ışıkta ve uzak mesafeden bile görülebilir. Tamamlanan görevlerin sonuçlarına göre animasyon ve ses efektleri mevcut.