Kapalı Alan CYBERTAG Ekipmanları
CYBERTAG- özellikle iç mekanda oynanan laser tag oyunu için profesyonel ekipmanlar üreten Laserwar'ın ticari markasıdır. Kapalı laser tag arenanın eksiksiz çalışmasını sağlayan, ergonomik ve işletme için güvenli bir ekipmanlar seti geliştirdik. Tescilli bir yazılım programı sayesinde oyunun tam kontrolü sağlanır.
Blaster
Yelek
Energizer
Basex
Radyo Modülü
Blaster
Bu blaster özellikle kapalı Laser tag için üretilmiştir. Lazerli hedef saptayıcı kiti isabetli ateşlemeyi artırır. Real time / gerçek zamanda radio iletişim, 3 tane vuruş algılama alanı ve atışın eşsiz LED aydınlatması mevcut. 15 metreye kadar isabetli ateş edilir. Blaster ağırlığı sadece 800 gram.
Sensörler
G-Shock algılama sensörleri blasterin içine entegre edilmiş olması, oyun sırasında oyuncu tarafından sensörü kapama gibi olasılığını ortadan kaldırmaktadır. İkinci el sensörü oyuncuya güvenlik sağlar.
Ses ve Pil
Güçlü bir hoparlör - yüksek, kaliteli digital ses sağlar. Yeni lityum piller 24 saate kadar çalışırlar.
Gövde
Blasterin şık, kompakt gövdesi çocuklar ve yetişkinler için eşit derecede kullanışlıdır. Ergonomik kulplar ellerde güvenli bir şekilde otururken, namludaki yumuşak tampon oyuncuların güvenliğini sağlayacaktır. Blaster'in gövdesi polikarbonat malzemeden üretilmiştir.
Yelek
Tasarım ve malzeme
Hafif ve dayanıklı modern malzemeden üretilen şık yelek, hareketi kısıtlamaz ve hem çocuklar hem de yetişkinler için mükemmeldir. Kullanışlı bir kemer ve bağlantı elemanı sistemi, her büyüklükteki kişiye uyacak şekilde kolayca ayarlanabilir. Yeleğin ağırlığı sadece 1 kg.
Hijyenik
Özel hijyenik kumaştan üretilen Air Mesh astar havanın iyi geçmesini sağlar ve uzun oyunlarda rahatlık sağlar. Gerektiğinde kolaylıkla değiştirilebilir.
Sensörler ve titreşim motorları
Yeleğin 10 tane ekstra parlak RGB LED sensörü isabetlere tepki vererek oyuncuyu kısa bir ışık ve güçlü titreşim göstergesiyle uyarır. Yeleğin 3 tane sinyal algılama alanı var (yeleğin sağ ve sol, arka tarafında).
Basex
Basitlik ve rahatlık
Parlak RGB göstergesi, arenanızın dekorasyonuna renk katıyor ve cihazın çalışma modlarını gösteriyor.
Etkileşim
Etkileşimli bir oyun cihazı, tüm savaş alanını tek bir bağlantılı mekanizmaya dönüştürmenizi sağlar.
Radyo kanalı
Yerleşik radyo kanalı, arenada oyun kitleri arasında istikrarlı iletişim sağlar.
Energizer
Daha fazla oyun seçeneği
Canlılık ve mühimmat rezervlerini yenilemek için arenanın ek etkileşimli cihazı. Oyuna «lezzet" katar ve senaryo çeşitliliğini büyük ölçüde artırır.
RGB göstergesi
Parlak, renkli RGB göstergesi, cihazın fark edilmesini sağlayacak ve çalışma modlarını gösterecektir.
Gövde
Kullanışlı sabitleme elemanlarına sahip dayanıklı kasa, cihazı arenada herhangi bir yere yerleştirmeyi kolaylaştırır ve ışıklı darbeye dayanıklı düğme, oyuncular için açıkça görülebilir ve kullanışlıdır.
Radyo Modülü
Anten
Harici bir anten, arenada istikrarlı iletişim sağlar.
Gövde
Cihazın kompakt ve dayanıklı gövdesi arenaya kolaylıkla monte edilebilir.
Ağ bağlantı noktası
Kablolu LAN bağlantısı ve güçlü anten, oyunlarda sorun yaşanmamasını sağlar.
Size Özel Saha Tasarımı
İç mekan laser tag özel kapalı alanlarda oynanır. Genellikle alışveriş ve eğlence merkezlerinde veya eğlence parklarında bulunurlar. Laser tag arenası, farklı şekil ve boyutlarda siperlerin yanı sıra her türlü etkileşimli unsurdan oluşan bir labirenttir.

Arenada karanlık ortam olmalıdır, silahların IR ışınları ve yeleklerin aydınlatması açıkça görülebiliyor olmalıdır. Labirentlerin sahipleri bu faktörü muhteşem bir tasarım yaratmak için de kullanıyorlar. Tasarımda sıklıkla uzay, fantastik dünyalar, ünlü bilim kurgu filmleri ve bilgisayar oyunları motifleri kullanılıyor. Arenalar floresan boyalı, ultraviyole ve LED aydınlatmayla donatılmış parlak grafitiler, çizimler veya parlak duvar kağıtları ile dekore edilmelidir.