Akıllı RGB Kafa Bandı
Laser tag ekipmanlara akıllı bir yaklaşım
Laser tag silahı ve kafa bandı (veya yelek) tek bir bütün sistemdir. İR (yani kızılötesi ışınla) bir atış yapıldığında, kafa bandına yerleştirilen sensörler bu sinyali algılar, takımın rengine göre yanıp sönmeye ve titremeye başlar- bu da oyuncunun vurulduğu anlamına gelir. Bu mekanizma laser tag oyunun temelidir. Bu mekanizmayı mükemmelliğe getirdik ve oyuncuların konforu için işlevsellik ile tamamladık. Bu şekilde Akıllı bir RGB kafa bandı ortaya çıktı.
Güç ve Güvenilirlik
Sensörler polikarbonat malzemeden üretilmiştir ve mekanik hasara, darbelere karşı dayanıklıdır. Ana kartlar vernik kaplama ile korunmaktadır. Bu sayede elektronik uzun süre çalışır. Kafa bantları üç ay boyunca sahada test ettik, yağmurdan, nemden korkmadıklarına ikna olduk. Siz de bunu deneyin!
Temiz ve Sağlıklı
Her kafa bandı değiştirilebilir bir manşetle birlikte gelir. Kullanışlı ve hijyeniktir: Maçlar birbiri ardına devam ederken, manşeti birkaç hareketle hızlı bir şekilde değiştirebilir ve kafa bandı oyuna yeniden hazır olur.

Manşet iki katmandan oluşur. Birincisi, elektroniği nemden koruyan bir polietilen köpük alt tabakasıdır.

İkincisi, oyuncu ile temasta bulunan kısmı - AirMesh adlı modern malzemedir. Bu yüksek kaliteli kaplama, dünyanın önde gelen markalarının spor ürünlerinin üretiminde kullanılır. Malzeme mükemmel nefes alır, yıkanabilir, çabuk kurur. Hipoalerjeniktir, sürtünme sırasında ciltte tahrişe neden olmaz. Dayanıklıdır, ürünün görünümünü uzun süre korur.
Hile Önleme Sistemi: Artık Hile Yok
Geçmişte laser tag oyunlarında hile yapmak çok yaygındı. Oyuncu, hızlıca savaş pozisyonunu değiştirmek için kafa bandını bir süreliğine kapatabilirdi. Akıllı RGB kafa bandı hile yapanlara hiç şans bırakmıyor. Hile yapan bir oyuncu tespit edilecektir! Kafa bandı kapanıp tekrar açıldığında cihaz bip sesi çıkaracak, ışık mora dönecek ve silah ateş edemez hale gelecektir. Ayrıca yeni Anti-Cheat sistemi, kafa bandının yanlışlıkla etkinleştirilmesini önleyecek ve böylece cihazın taşınması daha da kolay hale gelecektir.
Her Zevke Uygun 5 Renk
Akıllı RGB kafa bandı yalnızca akıllı değil aynı zamanda şıktır. Beş kumaş tonundan birini seçin: siyah, piksel, multikam, ormanlık, attax. İşletmenize veya takıma uygun renkli kumaşı seçebilirsiniz. Bırakın, gözleriniz renklerin mükemmel birleşimine sevinsin.
«Ölü Bölgeleri» Olmayan Sensörler
Dört sensörün her biri, "ölü bölgelerin" varlığını ortadan kaldıran iki foto sensörüyle donatılmıştır. Basitçe söylemek gerekirse, başlıkta vuruşa açık olmayan hiçbir alanı yoktur. Sensörler yatay olarak 360 derecede, dikine ise 180 derecede sinyalın sağlam şekilde alımını sağlıyorlar.
Akılı RGB Yelekleri
Laser tag ekipmanlara akıllı bir yaklaşım
Algılama sensörleri entegre edilmiş Akıllı RGB yelekler. Kemer destekleri, Molle sistemi, fastex bağlantı elemanları - oyunlarda maksimum özgünlüğü sevenler için eşsiz bir çözüm hazırladık. Yeleklerin malzemesi LASERWAR için özel olarak üretilmiştir. Dayanıklı polyester kumaş yüzlerce zorlu laser tag oyununa dayanacaktır. Kişisel deneyimle test edilmiştir.
Dış Görünüm
Akıllı RGB Yelek- algılayıcı sensörleri ve 2 kontrol ünitesi olan kumaştan yapılmış bir kayış-omuz sistemidir. Kontrol üniteleri yeleğin sırt tarafında yerleştirilmiştir ve oyuncunun manevralarına hiçbir şekilde müdahale etmez. 8 adet algılayıcı sensörü 3 bölgede yerleşiktir: sırt, omuz ve ön. Vuruşların maksimum düzeyde algılanmasını sağlamak için onları yeleğin tüm alanına eşit olarak yerleştirdik. Böylece köşeden ateş eden bir oyuncu bile rakip tarafından vurulabilir. Sensörler yeleğin yüzeyine dağatılmıştır, böylece silahla veya ellerle örtülmeyen her zaman "vuruşa açık" sensörler vardır.
Konforlu ve Dayanaklı
Oyun esnasında tek bir detayın bile sizi rahatsız etmeyeceğinden emin olabilirsiniz. Güç kaynağı- yeleğin 36 saate kadar çalışma süresi sağlayan 2,2 Ah lityum bataryadır. Yeleğin ağırlığı 956 gramdır. AİRMASH özellikli değiştirilir nefes alan astarı ve her bedene göre ayarlanabilen yapıya sahiptir. Yeleğin askıları, üniformanın vücuda tam oturmasını sağlayan Fastex bağlantı elemanı kullanılarak göğüs üzerine sabitlenir.
Her Zevke Uygun 4 Renk
Akıllı RGB yelek yalnızca akıllı değil aynı zamanda şıktır. Dört kumaş tonundan birini seçin: siyah, pissel, multicam, ormanlık. Kamuflaj kumaşı takımınızın renkleriyle veya işletmenin imza renkleriyle eşleştirin. Bırakın göz, renklerin mükemmel birleşimiyle sevinsin.
LASER TAG DAHA ÖNCE HİÇ BU KADAR GERÇEKÇİ DEĞİLDİ
"Adrenalin" şok bileziği, alışılagelmiş oyunlardan bıkan ve maksimum etki ve yeni hisler isteyen savaşçılar için tasarlanmıştır. Cihaz, rakibin her vuruşunda tetiklenir, kas dokusu üzerinde kısa süreli bir dürtü hissedersiniz. Sağlığınız için güvenlidir, ancak oyun oynamaktan başka bir şey değildir.
«ADRENALİN»
YENİ DUYGULAR İÇİN YARATILDI
Cihaz parlak sarı ve klasik siyah renkleri birleştiriyor. Dayanıklı plastik kasanın üzerinde cihazı ayarlamak için bir düğme bulunmaktadır. Şok bileziği oyuncunun eline sıkıca oturur - özellikle bunun için kayışta iletken özel bir kumaş bulunur.
Cihazı yapılandırmak için kasada çok işlevli bir yarı dokunmatik düğme bulunur. Tamamen kapalıdır ve yüksek hassasiyete sahiptir. Şok bileziği, kafa bandına bağlanmadan önce çevrimdışı olarak yapılandırılır.
GÜÇ SEVİYELERİ
Şok bileziği üç güç seviyesini destekler. Gösterge ışığı, seçilen modun değiştiğini bildirir: yeşil, zayıf darbe gücüdür, sarı – orta ve kırmızı - yüksektir. Seviye büyük ölçüde oyuncunun fizyolojik özelliklerine bağlıdır.
EMNİYET
"Adrenalin" de kas stimülasyonunun güvenli prensibi kullanılmıştır. Bileziğin kayışında, cilde sıkıca oturmasını sağlayan özel bir iletken kumaş bulunur. İletken kumaş teknolojisi ve elektrotların tüm yüzeye yerleştirilmesi temas noktasını arttırır ve nokta darbesini ortadan kaldırır – bu da rahatsız edici ağrıya karşı korumuş olur.
ÖZELLİKLER
1500 mAh pil kapasitesi
Mikro USB ile şarj olanağı
6 saat kesintisiz çalışma süresi
Üç güç seviyesi
Dayanıklı malzeme
Arka ışık
Yarı dokunmatik düğme
Ek LED göstergesi