Benzersiz Laser Tag Silah Modelleri
LASERWAR markası altında üretilen bir dizi özel silah. Gövdesinden en küçük detayına kadar, bu silahlar tamamen uzmanlarımız tarafından yaratılmıştır. Üreticilerin hiçbirinde bu tür oyun silahları mevcut değildir, ancak dünyanın her yerinde laser tag işletmeleri bu silahlara sahiptir.
AK-15 «Warrior»
AK-12 «Predator Pro»
Etkileyici, güçlü, ölümcül. Şüphesiz dayanıklılık. Gerçekçilik - dış görünüm olarak gerçek silahın aynısıdır, laser tag oyunları tarihindeki en popüler modeller.
AR-15 «Ranger»
Laser tag silahında yeni bir çağ. Oyun hakkında düşüncelerinizi değiştirecek, sektörün en iyi çözümleri tek bir modelde toplanmıştır. Silaha entegre optik sistemi ile isabetli hedefleme.
«Ranger»
МР-9 «Phoenix»
МР-9 «Phoenix» Sport
Hafif, ergonomik, kompakt. Her yaş için idealdir. Taktik kabza ve dipçik. Dış kitler yerleştirme olasılığı. Kullanışlı kayış dönüşü ve yumuşak tetikleme hareketi.
«Phoenix»
«Hornet» tabancası
Yenilik, kalite ve gerçekçiliğin dengesidir. İki farklı şarjör sürgüsü seçeneğiyle birlikte gelir. Tabancanın görünümünü kendiniz seçebilirsiniz.
«Hornet»
«Pulsar»
Yeni silah modeli sahipleri geleceğin tüm gücünü ve avantajlarını hissedecekler. Pulsar modeli fütüristik bir blaster, spor ve askeri taktik laser tag oyunları birleştiriyor. Tüm öğeler bir arada çalışarak oyunu hem inanılmaz hem de kolay hale getiriyor.
«Pulsar»
«Cybertag»
CYBERTAG- özellikle iç mekanda oynanan laser tag oyunu için profesyonel ekipmanlar sistemidir. Kapalı laser tag arenanın eksiksiz çalışmasını sağlayan, ergonomik ve işletme için güvenli bir set. Tescilli bir yazılım programı sayesinde oyunun tam kontrolü sağlanır.
«Cybertag»