Tüm Ekipmnalarımız Gerçeğe Yakın

Üretim malzemesi için ideal formülü bulduk. Laser tag silahın gövdesinin hem ağırlığı hem de sağlamlığı önemlidir. Askeri silah plastiği her iki noktayı da birleştiriyor. LASERWAR laser silahları zorlu oyun koşullarına hazırdır. İş dünyasında zamanın nakit olduğunu biliyoruz, dolayısıyla tamir, onarım ve yedek parça siparişleriyle dikkatinizin dağılmasına gerek kalmayacaktır.

6X

kat airsoft kasalarından daha güçlü

2

LASERWAR silahı dünya laser tag müzesindedir

Titreşimli Geribildirim
Tescilli titreşim teknolojisi oyun deneyimini olabildiğince gerçekçi hale getirir. Silahın geri tepme etkisi, atışlar, yaralar, şarjör eksikliğine ilişkin ses sinyallere titreşim göstergesi eşlik ediyor.
LASERWAR'ın titreşimi yavaşça çalışır, ama gerekli ölçüde etki yaratır, böylece oyuncu ateş ettiğinde veya yaralanma durumunda belirgin olarak titreşimi hisseder. Geri tepmeyi sağlayan titreşim motoru ikinci bir pil gerektirmez, ayreten şarj edilmesine gerek yoktur, bu da teknolojinin geniş bir silah yelpazesi için mevcut olduğu anlamına gelir ve zamandan tasarruf sağlar. Oyunda gerçekliğe yakın hisleri hissetmek ve deneyimlemek isteyen herkes LASERWAR titreşim teknolojisini seçer, Siz de deneyin!
Vuruş tespit sistemleri
Smart kafa bantları ve yelekler - her düzeyde oyuna dalmak için gerekli ekipmanlar. Algılama sensörlerimiz hem arenada hem de turnuvalarda iyi performans gösteriyor.
Ergonomik RGB kafa bantları
Akıllı teknolojileri en iyi şekilde yansıtan RGB kafa bandı iki ayrı ekipmanla oynama fırsatı veriyor (ister aynı anda kafa bandı ve yelek, ister kafa bandı ve 2 farklı silah). Oyuncuya hangi taraftan ateş edildiğini bildiriyor ve oyunun bitip bitmediğini işaret ediyor. Silahla kablosuz olarak hızlı bir şekilde eşleştirin, laser tag yazılım programı aracılığıyla parametreleri değiştirin ve oyuna başlayın. Çocuk laser tag oyunlarında harika bir ekipman, bunun dışında ciddi askeri spor oyunları ve turnuvaların vazgeçilmez bir parçasıdır.
«Smart RGB» kafa bantları
Algılama sensörleri gelişmiş teknik çözümleri kullanır. Çok bölgeli sensör aydınlatması, çok aşamalı oyuncu bildirim sistemi, titreşim motorları, Hile Önleme sistemi - oyun alanında kendinizi rahat hissetmenizi sağladık. Ayrıca hijyene de özellikle dikkat ediliyor. Çıkarılabilir, yıkanabilir manşetler ve astarlar, ürünlerimizin elektronik aksamınızı etkilemeden yıkanmasını kolaylaştırır. Çeşitli imza renklerinden birini seçin ve oyunun tadını çıkarın. Gerisini LASERWAR elektronikleri halledecektir.
Yelekler ve Kasklar
Algılama sensörleri entegre edilmiş Akıllı RGB yelekler. Kemer destekleri, Molle sistemi, fastex bağlantı elemanları - oyunlarda maksimum özgünlüğü sevenler için eşsiz bir çözüm hazırladık. Yeleklerin malzemesi LASERWAR için özel olarak üretilmiştir. Dayanıklı polyester kumaş yüzlerce zorlu laser tag oyununa dayanacaktır. Kişisel deneyimle test edilmiştir.
«Smart Vest» yelekleri
Parallax Optik Sistemi
O zaman geldi. Gelişmiş teknoloji ve kızıl ötesi IR gücün, incelikli ayrıntıların ve gerçekçi tasarımın birleşimi. Laser silah modellerine maksimum uyum. LASERWAR'dan yeni Paralaks optikleri - düşmanla pazarlık yapmayı sevmeyenler için.
Eşsiz tasarım
Üretim esnasında alev gizleyen parçayı temel aldık, bu sayede yeni optiğin gerçekçi bir görünümü vardır. Kabartma elemanları ekledik, boruyu "dişli" hale getirdik ve halka oluklarıyla şekli vurguladık.
Silah plastiği
Optik sistemi askeri silah sınıfı plastikten yapılmıştır. Malzemenin özellikleri yapısal amaçlar açısından yüksek mukavemetli polimerlerle aynı seviyededir. Ayarlanan boyutlar ve düzen nedeniyle tüpler her türlü oyun yüküne dayanacaktır.
Mutlak koruma
Dahili bileşenler nem, kir ve toza karşı güvenilir bir şekilde korunur. Paralaks- mühendislerimizin gözetiminde tüm testlerden geçmiştir. Tek bir tekleme bile yok.
Göz güvenliği
Optik sistemi bir test laboratuvarı tarafından onaylanmıştır. Paralaks- kapsamlı araştırmalardan geçerek güvenlik sertifikası aldı. Yeni optikler gözler için kesinlikle güvenlidir.
Kablosuz ağlar Wifi ve Bluetooth
LASERWAR’ın her yeni nesli laser tag dünyasını bir adım öteye taşıyor. En yeni X-GEN 10. nesil elektronik alanındaki en modern gelişmeleri bünyesinde barındırıyor. 10-cu nesil, X-Core adlı bir modülü temel alıyor. İlk kez Wi-Fi standardı 802.11n ve Bluetooth v.4.2 BR/EDR gibi ileri teknolojileri birleştiriyor. X-Core, gerçek zamanlı oyun kontrolü olanaklarını açıyor.
3000'den fazla işletme dünyanın her yerinde bizi seçti!
Bizim için müşterinin güveni, şirketin doğru yolda ilerlediğinin en önemli göstergesidir. LASERWAR ile işe başlayan birçok işletme, kendi donanımlı antrenman sahalarına sahip büyük organizasyonlara dönüştü. Rekabete başarıyla direniyorlar ve giderek daha fazla düzenli müşteri kazanıyorlar.