Akıllı RGB Kafa Bandı
Laser tag ekipmanlara akıllı bir yaklaşım
Laser tag silahı ve kafa bandı (veya yelek) tek bir bütün sistemdir. İR (yani kızılötesi ışınla) bir atış yapıldığında, kafa bandına yerleştirilen sensörler bu sinyali algılar, takımın rengine göre yanıp sönmeye ve titremeye başlar- bu da oyuncunun vurulduğu anlamına gelir. Bu mekanizma laser tag oyunun temelidir. Bu mekanizmayı mükemmelliğe getirdik ve oyuncuların konforu için işlevsellik ile tamamladık. Bu şekilde Akıllı bir RGB kafa bandı ortaya çıktı.
Güç ve Güvenilirlik
Sensörler polikarbonat malzemeden üretilmiştir ve mekanik hasara, darbelere karşı dayanıklıdır. Ana kartlar vernik kaplama ile korunmaktadır. Bu sayede elektronik uzun süre çalışır. Kafa bantları üç ay boyunca sahada test ettik, yağmurdan, nemden korkmadıklarına ikna olduk. Siz de bunu deneyin!
Temiz ve Sağlıklı
Her kafa bandı değiştirilebilir bir manşetle birlikte gelir. Kullanışlı ve hijyeniktir: Maçlar birbiri ardına devam ederken, manşeti birkaç hareketle hızlı bir şekilde değiştirebilir ve kafa bandı oyuna yeniden hazır olur.

Manşet iki katmandan oluşur. Birincisi, elektroniği nemden koruyan bir polietilen köpük alt tabakasıdır.

İkincisi, oyuncu ile temasta bulunan kısmı - AirMesh adlı modern malzemedir. Bu yüksek kaliteli kaplama, dünyanın önde gelen markalarının spor ürünlerinin üretiminde kullanılır. Malzeme mükemmel nefes alır, yıkanabilir, çabuk kurur. Hipoalerjeniktir, sürtünme sırasında ciltte tahrişe neden olmaz. Dayanıklıdır, ürünün görünümünü uzun süre korur.
Hile Önleme Sistemi: Artık Hile Yok
Geçmişte laser tag oyunlarında hile yapmak çok yaygındı. Oyuncu, hızlıca savaş pozisyonunu değiştirmek için kafa bandını bir süreliğine kapatabilirdi. Akıllı RGB kafa bandı hile yapanlara hiç şans bırakmıyor. Hile yapan bir oyuncu tespit edilecektir! Kafa bandı kapanıp tekrar açıldığında cihaz bip sesi çıkaracak, ışık mora dönecek ve silah ateş edemez hale gelecektir. Ayrıca yeni Anti-Cheat sistemi, kafa bandının yanlışlıkla etkinleştirilmesini önleyecek ve böylece cihazın taşınması daha da kolay hale gelecektir.
Her Zevke Uygun 5 Renk
Akıllı RGB kafa bandı yalnızca akıllı değil aynı zamanda şıktır. Beş kumaş tonundan birini seçin: siyah, piksel, multikam, ormanlık, attax. İşletmenize veya takıma uygun renkli kumaşı seçebilirsiniz. Bırakın, gözleriniz renklerin mükemmel birleşimine sevinsin.
«Ölü Bölgeleri» Olmayan Sensörler
Dört sensörün her biri, "ölü bölgelerin" varlığını ortadan kaldıran iki foto sensörüyle donatılmıştır. Basitçe söylemek gerekirse, başlıkta vuruşa açık olmayan hiçbir alanı yoktur. Sensörler yatay olarak 360 derecede, dikine ise 180 derecede sinyalın sağlam şekilde alımını sağlıyorlar.