LASERWAR X nesil ekipmanlar özellikleri

LASERWAR her yıl yenilikçi gelişmelerle büyüyor ve müşterilerini memnun ediyor. Gelişime ayak uyduruyor ve en ileri teknolojileri üretimde uyguluyor. LASERWAR’ın her yeni nesli laser tag dünyasını bir adım öteye taşıyor.

Müşterilerin oyun istatistiklerinin laser tag donanımında çevrimiçi olarak okunmasını beklediklerini biliyoruz, ve X-GEN 10.nesil bunu yapabilir. Bu sayede bugün LASERWAR, farklı özel platformlar için çevrimdışı (9. nesil), çevrimiçi (10. nesil), gerçek zamanlı (CYBERTAG) istatistik teknolojileri sunan pazardaki tek şirkettir.

Peki, X-GEN nesil avantajları nelerdir?

Eşsiz X-Core Modülü

10-cu nesil temelinde X-Core isimli modül yer almaktadır. LASERWAR'ın kendi üretimi olan bu eşsiz modül ilk kez Wi-Fi ve Bluetooth gibi ileri teknolojileri birleştirip çalışıyor. Yani, aynı anda Wi-Fi-802.11n standart ve Bluetooth v.4.2 BR/EDR and BLE. teknolojileri modüle entegre edilmiştir. Wifi teknolojisi ile laser tag ekipmanları yazılım programına bağlanır. Bluetooth ile işaretleyici silah ve algılayıcı ekipman (kafa bandı veya yelek) kablosuz olarak birbirine bağlanıp çalışır. 2.4 GHz ile çalışan Wi-Fi standart 802.11 n, yüksek bant genişliği, yüksek hız ve geniş kablosuz ağ yelpazesini garanti eder. En iyi performansı sağlayacak ve çok büyük miktarda bilgiyi hızlı bir şekilde indirme kapasitesine sahiptir. Bu Wi-Fi standardı ile X-Core modülü 150 Mbps'ye kadar hızlarda veri iletebilir. Tabii ki, fiilen hız daha azalabilir, ama yine de 20 Mbps hızına ulaşacaktır. Bu göstergelerle laser tag silaha yeni parametre indirilmesi saniyeler içinde gerçekleşecektir. Yeni ses kayıt işlemi ve sürüm güncelleme önceki Laserwar nesillere göre birkaç kat daha hızlı olacaktır.

Yeni X-Core modülü daha verimli çalışması için 10-cu nesil özel ANAKART geliştirildi. 9-cu nesil anakartla aynı boyuttadır. Böylece 9-cu nesil ekipmanlara 10-cu nesil anakart entegre edilebilir. Buna rağmen, 10-cu nesil anakartı 1.5 kat daha fazla eleman barındırıyor. İletkenlerin ve bileşenlerin doğru bir şekilde kablolanması ve yerleştirilmesi, anakartın ısınmasını optimize etmeyi mümkün kıldı. En şiddetli ve soğuk havalarda ve yüksek nem koşullarında laser tag ekipmanların güvenili olarak çalışması için gereklidir.

Yüksek düzeyde üretim hattı otomasyonu

Kartların hazır taslak üzerindeki konumu otomatik kurulum için idealdir. Yeni kart serisi otomatik üretim hattı üzerinde robotlar tarafından monte edilir. Tüm süreçleri tam olarak kontrol ediyoruz, elektronik montajın her aşamasında yüksek bir kalite seviyesini koruyoruz.

Gelişmiş yeni yazılım programı

LASERWAR-UI uygulaması geliştirilen en son yazılım programlardan biridir. X-GEN nesil, yani 10-cu nesil için geliştirdik. Programın çok modern ve kiremitli rahat arayüz tasarımı bulunmaktadır. Bu nedenle, kullanıcılar programın tüm bölümlerini kolayca kullanabilirler.

Program sadece güzel tasarlanmış değil, aynı zamanda günlük kullanım için de uygundur. Böylece bu program laser tag ekipmanın ayarlarını hızlı bir şekilde değiştirmenizi sağlayacaktır.

Yeni LASERWAR yazılım programı ek akıllı KİT'lerle birlikte birçok benzersiz senaryolar oluşturma fırsatı vermektedir. Standart Zombi veya Vampirler gibi oyun senaryoları ile sınırlı kalmayacağız. X-GEN nesilde oyun dünyasının kavramını olabilecek her türlü laser tag oyun türü için genişletiyoruz. Oyuncu karakterlerin geliştirilme fırsatı olacaktır ve Stalker oyun senaryosu mevcut olacaktır. Ve birçok RPS karakteri ve diğer seçenekler kullanıma açık olacaktır. Bütün bunlar laser tag oyununu yeni bir seviyeye taşıyor. Oyun akışında oyuncuların ve takımların istatistik bilgileri gerçek zamanda görüntülenir.

Yeni LASERWAR yazılım programı ek akıllı KİT'lerle birlikte birçok benzersiz senaryolar oluşturma fırsatı vermektedir. Standart Zombi veya Vampirler gibi oyun senaryoları ile sınırlı kalmayacağız. X-GEN nesilde oyun dünyasının kavramını olabilecek her türlü laser tag oyun türü için genişletiyoruz. Oyuncu karakterlerin geliştirilme fırsatı olacaktır ve Stalker oyun senaryosu mevcut olacaktır. Ve birçok RPS karakteri ve diğer seçenekler kullanıma açık olacaktır. Bütün bunlar laser tag oyununu yeni bir seviyeye taşıyor.

Oyun akışında oyuncuların ve takımların istatistik bilgileri gerçek zamanda görüntülenir.

Uyumluluk

Dijital bayrak, el bombaları, mayınlar, ilk yardım kitleri, uzaktan kumandalar, kontrol noktaları, akıllı savaş üsleri gibi diğer tüm laser tag ek KİT'lerle X-GEN nesil ekipmanlar uyumludur. LASERWAR ekipmanları geriye dönük uyumluluk ilkesi üzerine geliştirilmiştir. Ekipmanların satın alınmasından yıllar sonra bile, müşterilerimiz uygun maliyetle ekipmanlarını güncelleyebilir ve sürümünü yükseltebilirler. .

Örneğin, sürümü güncellenebilir 9-cu nesil kafa bantlarını kullanıyorsanız, X nesil kuşağa geçiş için yenileri satın almak zorunda kalmazsınız. Online yazılım programı yardımıyla kafa bantları son nesile kadar ücretsiz olarak güncelleyebilirsiniz.

Optik sistem

Parallax optik sistemi- Laser tag optiklerinde LASERWAR'ın devrimci tasarımıdır. Üretim esnasında alev gizleyen parçayı temel aldık, bu sayede yeni optiğin gerçekçi bir görünümü vardır. Tüpün uzunluğu ve çapı neredeyse üç kat azaldı ve isabetli atış menzili önceki neslin Prizma optiklerine kıyasla %50-60 oranında arttı. Parallax yüksek mukavemetli askeri silah plastik malzemesinden üretilmiştir, hasara karşı dayanıklıdır ve iç bileşenleri nem ve kirden güvenilir bir şekilde korur. Optik kesinlikle göze zararsız ve güvenlidir.

Prizma ve Parallax - Rus GOST tarafından resmi onaylanmış laser tag için ilk Rus optik sistemleridir. (GOST- Rusya'da ürünlerin sağlık, emniyet, kalite ve teknik standartlarına uygun olduğunu belirten resmi bir belgedir) Bütün bunlar, LASERWAR optiklerinin sınıfının en iyisi olduğuna güvenle belirtmemizi sağlar.

Dünyada bu ekipmanların analogu yoktur.

Pil ömrü - 48 saate kadar. Sensörlerin vuruş esnasında renk seçenekleri ve parlaklıkları programlanabilir. Kendi oyun karakterlerini oluşturmak mümkündür. Sensörlerin aydınlatma işlevi 15 parlaklık seviyesine sahiptir ve karşıt takımların oyuncularını işaretlemenizi sağlar.

Kafa bandın bir diğer avantajı – multizone işlevi, bu LASERWAR'ın geliştiridiği benzersiz bir özellik. Her sensöre yerleşik bir titreşim motoru var, bu nedenle rakibinizi isabetli vurduğunuzda, yalnızca Kızıl ötesi IR ışını algılayan sensörler çalışacaktır.

Benzer sensörlerle laser tag yeleklerimiz donatılmıştır. LASERWAR üç çeşit yelek üretir, her biri dört renkte sipariş edilebilir. Bu ekipmanlar sadece oyuna gerekli ortam eklemekle kalmaz, aynı zamanda yüksek işlevselliğe de sahiptir. Yeleğin MOLLE sistemi mevcut, bu sayede oyuncu el bombası, el feneri veya laser tag bıçağı gibi farklı ekipmanları yeleğin özel montaj bantlarında yerleştirebilir. Yelek ölçüleri kolayca ayarlanabilir ve dışardan yardım almadan giyebilir veya çıkarabilirsiniz.

Feedback

Feedback teknolojisi mümkün olduğunca oyuna gerçekçi hissi veriyor. Ekipmanların geri tepme etkisi, oyuncuların yaralanması, silah şarjörü bittiğine dair sesli sinyallere titreşim göstergesi eşlik eder. Titreşim yavaşça çalışır, ama gerekli ölçüde etki yaratır, böylece oyuncu ateş ettiğinde veya yaralanma durumunda belirgin olarak titreşimi hisseder. Geri tepme imitasyon etkisini yaratan titreşimli motor için ikinci bir pil gerekmez, bu da teknolojinin farklı silah modellerine uygun olduğu anlamına gelir. LASERWAR-UI programı aracılığıyla feedback ayarlarını değiştirebilirsiniz. Ateş edildiğinde geri tepmeyi kapatıp titreşim etkisini yaralanma ve ölüm durumunda açık bırakıbilirsiniz.

61 Ses Efekti

Ekipmanlarımızın 61 ses efekti mevcuttur. Oyun sırasında yüksek kaliteli ses, VECO markası tescilli hoparlörleri tarafından sağlanacaktır. Piyasada kendilerini iyi kanıtlamış olan Ranger, Predator ve Phoenix silahlar için «Pro Signal» hoparlörleri kullanıyoruz. Bu ses yayıcı modelleri nemden korkmaz ve dış mekan kullanımı için mükemmeldir. Artan güç çıkışı marjı çıkan sese muhteşem bir his verir ve cihazın yaşam döngüsünü uzatır. Tüm sesler çevrimiçi bir yapılandırıcı kullanılarak kolayca yeniden yapılandırılabilir.

OLED Ekran

Günün herhangi bir saatinde rahat bir oyunu garanti eder. Başlıca avantajları güneşte parlama olmaması, yüksek düzeyde kontrast ve netliktir. Minimum pil gücü tüketirken derin ve doygun renkler üretir. 10-cu nesil ekipmanlar OLED ekranı mevcut olup şarjör, mermi sayılarını, sağlık puanını, ateşleme modlarını, IR gücünü, takım renklerini, servis mesajlarını, ve pil enerji ölçeğini görüntüler.

Dürüst Oyun Sistemi

Oyun silahların içine bir algılama sensörü yerleştirildi, böylece hile yapan oyuncuyu, direk silahına vurarak cezalandırabilirsiniz. Bu da zaman kazanmanın ve düşmanı etkisiz hale getirmenin iyi bir yoludur. Yeni hile önleme sistemi – akıllı RGB bandının gücü kesildikten sonra silahın yeniden yüklenmesini gerektiriyor, bu nedenle oyuncu sanal intihardan sonra oynamaya devam edemeyecektir.

Lİ + Piller

10-cu nesil ekipmanlar 36 saate kadar pil ömrü sağlayan “Lİ+” ve “Smart Li+” lityum pillerle çalışır. Bir güvenlik zamanlayıcısı, bir döküm konektörü ve yüksek kaliteli bir çip laser tag ekipmanı için yeni şarj cihazları standardıdır.

Sekme Önleme

Atış gücünün esnek ayarlanması işlevi, çok sayıda sekmeyi önler. Bu sayede gece oyunu, açık veya kapalı alanda oynamak için tüm silahların atış gücünü ayarlamak birkaç saniye alır. Bu parametre % 1 ile % 100 arasında bir ölçekte ayarlanır.