2020 yılında Laserwar mühendisleri önde gelen işletmelerin gereksinimlerini inceledi ve 12 senelik tecrübelerini kullanarak yeni bir platform geliştirdiler. Böylece LASERWAR'ın yeni bir nesili ortaya çıktı: ALFATAG profesyonel oyuncular için tasarlandı. Alfatag ile birlikte, klasik lasertag oyununda var olan sınırlamaları unutacaksınız. v.11 nesil ALFATAG ile yeni bir düzeyde oyuna başlayın!

ALFATAG - lasertag ekipmanları piyasasında en iyisidir! Daha uzun bir süre içinde talebi ve ilgisi devam edecektir - Yüzlerce oyuncuları içeren büyük çaplı senaryolar ve turnuvalar kurma olanağı elde edeceksiniz. Uzun yıllar içinde başarılı işletme temelini şimdiden atabilirsiniz. Çünkü ALFATAG nesili - askeri taktik lasertag gelişiminin temeli olacaktır!

Alphatag 11 nesil avantajları

ALFATAG neslin donanım ve yazılımının kalbinde elektronik alanındaki en iyi teknik çözümler mevcut özel kuvvetler askerleriyle işbirliği ile ortaya çıkmıştır.

Bluetooth 5.0

7 farklı oyun ekipmanı aynı anda bağlanabilir: ana ve ikinci isaretleyici silah, kafa bandı veya yelek, ilk yardim kiti, el bombası ve hatta akıllı cep telefonu. Her şey gecikme ve kesinti olmadan tek bir birim olarak çalışır.

Smart NFC

Alfa “easy start” (kolay başlangıç) prensibine dayanır. Kafa bandını tüfege yaklaştırmanız yeterlidir ve böylece oynamaya hazır olursunuz. Kafa bandını açtım, silaha bağlandım ve kazanmak için ayrıldım prensibidir.

X-Gen Wifi

Bütün oyun eylemleri, yani isabetler, yaralanmalar, ıskalamalar ve vs. veriler gerçek zamanda (realtime) Wi-Fi modül tarafından servere gönderilir. Tüm istatistik verileri kafa bandında birikir. Bu nedenle Alfa'da silaha gerek kalmadan NPC-karakterler olusturabilirsiniz.

Paralax Optik Sitemi

Oyun alanında rakibinizi hedeflemeniz ve isabetli atış yapmanız daha da keyifli hale geldi. Yeni bir IR-modül ve özel bir mercek sayesinde sekme olasılığını en aza indirdik ve kalite kaybı olmadan atış aralığını 2.5 kata artırdık.

Pro signal Ses Hoparlörü

120 ses efekti profesyonel bir stüdyoda kaydedildi. Tüm oyun etkinliklerinin işaretlendigi çok aşamalı bir bildirim sistemi oluşturduk.

Yüksek Kapasiteli Pil

Alfa oyun ekipmanları yüksek kapasiteli Lityum pil ile donatılmıştır Alfa ekipmanlar 36 saat boyunca sorunsuz çalışıyor, bunu Laserwar garanti ediyor.

AlphaLink
Ekipmanlar "Alfalink" isimli askeri protokolde çalışıyor. Bu sistemde aynı anda 1000 oyuncu oynayablir ve istatistik verileri desteklenir. “Alfalink” protokolün benzersiz özellikleri sayesinde 1000 ekipman sorunsuz çalışır.
Telefona Bağlanma
Cep telefonunu oyuna ayrı bir cihaz olarak bağlama özelliği mevcut. Tüm oyuncular sohbet odaları, takım sohbetleri oluşturabilir ve oyun koordinasyonu sağlayabilirler. Kurucular ise mesafeden bağımsız olarak herhangi bir bilgiyi iletebilirler.
Benzersiz senaryolar
Vampirler Zombilere karşı, Son kahraman, Battle royal ve Açlık oyunu ve vs senaryolar. Alfa kafa başlığında yerleştirilen sensörler otomatik olarak bir IR darbe sinyali göndererek hasara neden olur. Darbe sinyali alan herkes hasar alır. Bu teknoloji, özellikle Vampirler ve Zombiler oyununu daha keyifli hale getiriyor.
Silahtan Bağımsız
Özel teknoloji sayesinde silahlardan bağımsız olarak oynayabilirsiniz. Alfa Kafa bandını takan her bir oyuncu, oyun sırasında istediği laser tag silahı alabilir. Silah otomatik olarak başlığına bağlanacak ve oyuncu oynamaya devam edecektir. Böylece Açlık Oyunları senaryosu tam anlamıyla gerçek oluyor.
İstatistik Toplama
Oyunda ağ kapsamı alanından çıktıysanız, tüm istatistik verileriniz kaybolmaz. Alfa kafa bandı tüm verileri kaydeder ve ağ kapsamı alanına girdikten sonra sunucuya gönderir.
Özel Alfa Kafa Bandı

Alfatag neslinin ana ekipmanının yerini 5 sensörlü bir Alfa kafa bandı aldı - işlemci, Bluetooth ve Wi-Fi modüllerini barındırır. Dünyada ilk kez, kafa bandı bir OLED ekran ile donatılmıştır. Özel ergonomik şekli tasarlandı, mükemmel denge ve ağırlık dağılımı geliştirildi. Alfa Kafa bandın anatomik şekli sayesinde kulaklara baskı yaratmıyor. Bir kaç saat rahatla oynayabilirsiniz. Alfa kafa bandın her sensörü parlak LED ve titreşim morotu barındırır. Güçlü pil ile 36 saate kadar çalışır. Alternatif olarak 8 sensörlü ergonomik Alfa Yeleği tercih edebilirsiniz. Bütün yelekler kemer-omuz sistemli ve A TACS kamuflaj renklidir. Ayni kamuflaj rengi profesyonel askerlerde mevcut.

Özel Oled Display

Alfa kafa bandında yerleştirilen OLED ekranda: oyuncunun isabet, yaralanma sayıları, kalan sağlık puanı, takım rengi ve numarası, oyuncunun adı, oyun süresi ve modu, oyun sırasında görevleri ve daha bir çok bilgi görüntülenebilir.

Yazılım Programı

Alfa yazılım programı - sadece ayarların değiştiği uygulama değildir. Bütün bir ekosistem olarak geliştirildi. Hem kurucunun hem de oyuncunun rahat kullanabildiği bir uygulamadır. Laser tag işletmenin gereksinimlerini karşılayacak hususlar ön görülmüştür. Senaryolar ayarları, oyunların istatistiği, silahların özellikleri ve oyuncu veri tabanı olanaklar merkezi olarak hem bilgisayarınızda hem de tabletinizde çalışır. İstatistik veriler hariç ödüllendirme ve madalya sistemi düşünüldü. Oyuncular bu kazançlar için mücadele edecekler. Alfa yazılım programın diğer nesillerden farkı- Oyunlaştırma sistemidir. Bu uygulamada hem yazılım özniteliğini hem de CRM sistemini birleştirdik. Oyuncuların veri tabanını oluşturun, ziyaretlerini takip ediniz ve müşterilere kişisel teklifler hazırlayın. Uygulama ücretsizdir ve internet üzerinden kolayca bulabilirsiniz. İndirilmesi ve güncellenmesi için herhangi bir ödemesi yoktur.