GARANTI

Garanti koşullarına uyulması şartıyla garanti süresi malın satın alma tarihinden itibaren başlar ve 18 aydır. AK-12LT Predator, MP9-LT Phoenix, MR-514 Terminator gibi ekipmanların Garanti süresi 24 aydır.

GARANTİ YÜKÜMLÜLÜKLERİ VE ŞARTLARI

 1. Sadece «LASERTAG» Limited Şirketinin yetkili satıcısından veya yetkili distribütörlerden satın alınmış ürünler için garanti yükümlülükleri geçerlidir.
 2. Tüketici garanti süresi boyunca garanti kapsamı içerisinde Laserwar şirketi teknik servis hizmetlerinden faydalanarak garanti tamir ve onarım hakkını kullanabilir, fakat ekipmanın teknik servise kadar nakliye ve taşıma masrafları kendilerine aittir.
 3. Ekipmanı kullanmaya başlamadan önce muhakkak kullanım kılavuzunu okuyunuz. Dikkat, lasertag ekipmanı satın aldıktan sonra ilk önce kullanım kılavuzunu okumanız gerekiyor, ekipman tam, eksiksiz ve sağlam olduğunu kontrol ediniz, sonra ekipmanı çalıştırıp atış ederek kontrol ediniz, ekipmanın ilk kullanım haftasında fabrika defosu olup olmadığı belli olacaktır.
 4. Eğer satın alınan ürünler ilk kullanım haftasında fabrika defosu nedeniyle çalışmazlarsa, Laserwar ücretsiz olarak bu durumları çözer ve teknik servis merkezine kadar nakliye ücretlerini ve kargo masraflarını üstlenir.
 5. LASERWAR lasertag ekipmanının kullanım şartlarına uygun olarak kullanması şartıyla ekipmanın çalışmasını garantiliyor.
 6. Eğer lasertag ekipmanı tüketici hatasından kaynaklanıp arızalanırsa (mekanik arızalar, yanlış ve uygun olmayan koşullar altında kullanımı sonusunda doğan arızalar – yağmurlu havada, kar ve nemin anakart'a sızması sonucunda doğan arızalar)) ekipman tamir ve onarım masrafları, nakliye ve yedek parça giderleri dahil tüketiciye aittir.
 7. Düğme-anahtarlar, teller, tetiği çalıştıran mikro anahtarlar (mikro siviç), İR diodlar – sarf malzemelerdir ve garanti kapsamı dışındadır. Bunun dışında ekipmanın gövdesi, piller, mekanik arızalar ve boyama Garanti kapsamı dışındadır.
 8. Garanti kapsamı dışında kalan arızalar aşağıdaki gibidir:
  • - ürünün içine yabancı cisimlerin ve sıvı maddelerin girmesi sonucunda doğan arızalar, mekanik arızalar;
  • - malın kullanma kılavuzunda yer alan hususlara aykırı kullanmasından doğan arızalar;
  • - yanlış ve uygun olmayan koşullar altında kullanımı sonusunda doğan arızalar;
  • - hayvanların faaliyetleri sonucunda;
  • - belirtilen adımlara yetkisiz kişilerin tarafından ürünün içinde bulunan detaylara yetkisiz erişimin sonucunda doğan arızalar;
  • - mücbir sebep sonucu (tabii afet, yangın, kaza v.s.);
  • - anormal voltaj düşüklüğü veya fazlalığından, hatalı elektrik tesisatından ve/veya hatalı kullanım sonucu oluşan arızalar.

* Bu maddeler Laserwar teknik servise ücretsiz garanti onarım reddetme hakkını vermekte, fakat biz her zaman Müşteri tarafında olduğumuzdan lasertag ekipmanın herhangi bir arızasını gidermek için hazırız. Olumlu ve haklı tavrınız birçok sorunu çözebilir, bir sorun olduğunda, ilk olarak teknik servis uzmanları ile iletişim kurmanız gerekiyor, teknik destek bölümü hızlı bir şekilde telefon veya e-posta yoluyla hata belirlemek ve danışmanlık için yardımcı olacaktır. Teknik destek sorunu ve hataları ortadan kaldırmak için tavsiyeler verecek veya sorun sebebini belirleyecek ve teknik servise garanti talebi için başvuru formu doldurmanızı isteyecektir.

DİKKAT! Pillerin yanlış kullanım sonucu ve kullanım şartlarına aykırı kullanılmasından kaynaklanan arızalanan piller garanti kapsamı dışındadır.

IR modülleri, hoparlörler, piller için Garanti süresi 14 GÜNDÜR.

LASERWAR şirketinin lasertag ekipmanları ile ilgili daha detaylı ve kapsamlı kullanım kılavuzuna buradan ulaşabilirsiniz.

Garanti belgesinin kayıp olması halinde yeni garanti belgesi verilmemektedir.

Lasertag Ekipmanı