ARSENAL
Şarjörde mermi stoğunu günceller.
Sarı düğmeye her basıldığında, Arsenal cihazı IR darbe sinyali gönderir. Kızılötesi darbe sinyalin menziline giren tüm laser tag silahları yeni bir şarjör kaynağı alır. Yeniden yüklendikten sonra silahlar hemen kullanmaya hazırdır. Birkaç dokunuş ve savaşçılar tekrar oynamaya hazır.
Sağlam gövde
Ürün, -20C dereceye kadar soğuğa dayanabilir, nemden korkmaz, parçalanmaz veya çatlamaz. İşletmelerin ihtiyaçlarına ve oyuncuların isteklerine odaklanarak, bu kasaya dayanarak farklı işlevselliğe sahip üç ürün geliştirdik. Her üç cihaz da size yıllarca hizmet edecek.
Tanınabilir tasarım
Cihazın alt yan kısmında güç konektörü kauçuk bir tapa ile korunmaktadır. Cihazın içine kir ve nem giremez.
Kullanım kolaylığı
Her cihazın kasanın yan kısımlarında vidalar için dört deliği vardır. Onların yardımıyla cihazı duvara kolayca sabitleyecek ve her türlü senaryoyu hayata geçireceksiniz.
Düğme her zaman görünürde
Üç cihazın her birinin ana unsuru, basmanın net bir şekilde sabitlendiği büyük bir düğmedir. Düğme kasaya gömülmemiştir, bu nedenle oyuncular «nişan almak» için zaman kaybetmezler. Tıklayın ve kesinlikle kaçırmayacaksınız!
Taşınabilir cihaz
Cihazın ağırlığı sadece 480 gramdır. Herhangi bir dış alanında senaryo oyunu, kurumsal eğlence parti, yarışmalar — cihazları her yere yanınızda taşımak uygundur.
Pil
2.2Ah kapasiteli modern bir lityum pil, bir buçuk güne kadar sürekli çalışma sağlayacaktır. Cihaz, şarj için birkaç düzine laser tag oyununa veya iki günlük senaryoya dayanacaktır.
Cihazın özellikleri
Pil ömrü - 36 saate kadar
Kullanılan pil tipi - Li+ (2 AH; 7,4 V)
Şarj cihazı tipi - SMART LI+
Uzunluk - 22 см
Yükseklik - 11 см
Genişlik - 8 см
Ağırlık - 480 г