Laser tag – oyuncuların üzerinde taşıdıkları kızılötesi alıcı – verici KIT’ler yardımı ile farklı senaryo ve görevlerde başarılı olabilmek için mücadele ederken birbirlerini eleyerek puan kazanmaya çalıştıkları bir spor dalıdır.

LASERWAR şirketi ürettiği laser tag ekipmanları, diğer laser tag sistemlerinden farklı olarak AÇIK ve KAPALI poligonda kullanılabilen; taşınabilir ve uygun maliyetli, son derece modern teknolojiye sahip - 9 nesil «Smart RGB» ve 10 nesil «X GEN Online» elektroniğe sahip ekipmanlarıdır.

LASERWAR'ın ürünleri – kablosuz oyun ekipmanlarıdır. 10 nesil ekipmanlar X-CORE modül sayesinde açık ve kapalı poligonda online oyun istatistiği görüntüleme özellikleri mevcut. Laser tag tüfeği ile sensörlü kafa bantı veya yeleği arasındaki iletişim Bluetooth teknolojisi ile sağlanmaktadır. Ekipmanlar OLED ekranlı ve kaliteli dijital seslidir ve namlu altı bomba atar bağlantı desteği yapılabiliniyor. Onun dışında Zombi, Terminator ve başka yeni oyun senaryolar içermekte olup, az enerji tüketimli, FEEDBACK teknolojisi kullanılarak – geri tepme imitasyonu ve taktik geribildirim gibi özelliklere sahiptir.

Ve en önemlisi - LASERWAR şirketin ürünleri «PLUG and PLAY» - «Tak Çalıştır» sistemi ile çalışmaktadır.

Dünya lideri ile çalışın! LASERWAR'ın ürettiği laser tag oyun ekipmanlarını, dünya üzerinde toplam 76 ülkede 10000 müşteri kullanmaktadır! 2500'den fazla oyun külübü LASERWAR şirketini seçti!